Основні помилки під час ремонту квартири

Ноябрь 19, 2021
Монтаж проводки по стенам

Щоб упоратися з усіма труднощами, які очікують під час ремонту, необхідно заздалегідь врахувати фактори, що впливають весь процес.

Тренинг для актеров training for actors от лучший профессионалов.

Непрофесіонали зазвичай припускаються помилок при ремонті житла. Їх варто уникати. Розберемо ці помилки.

Немає плану ремонту

Перед тим, як розпочати ремонт, необхідно передбачити всі нюанси: скласти план комунікацій, продумати оздоблювальні матеріали, підібрати меблі. Якщо ремонт стосуватиметься всіх приміщень квартири, потрібно подумати над єдиним дизайном, щоб інтер'єр виглядав гармонійно та цілісно. Насамперед планується розташування меблів та освітлювальних приладів, що визначаються з матеріалами та дизайном стелі, підлоги, цими важливими речами.

Неправильна послідовність робіт

Ремонт всієї квартири завжди починають з ванної кімнати та кухні.

Послідовність дій:

  • встановлення вікон;
  • прокладання комунікацій;
  • обробка стін;
  • ремонт підлоги;
  • роботи зі стелею.
  • Щоб не гаяти часу на переробки та зайві матеріальні витрати необхідно дотримуватися такого порядку робіт. Якщо, припустимо, неправильно проклали проводку - не вийде поставити розетки там, де вони необхідні. Перед тим, як зайнятися стінами, встановлюють міжкімнатні двері, а лиштву монтують, коли вже поклеєні шпалери.

    Чорнова обробка поганої якості

    Підготовчі роботи - запорука успішного ремонту.

    Економія на якості робіт і матеріалів при чорновому оздобленні може призвести до того, що доведеться зіткнутися з труднощами, наприклад при встановленні меблів. Погано вирівняні стіни, кути та підлога завдадуть неприємностей з розміщенням меблів та кухонних приладів.

    Поставте плиту на нерівну підлогу, налийте олію в сковороду і побачите, як вона стіче в один бік. Чи не комфортно готувати в таких умовах.

    Не встановлена витяжка

    Важливим елементом для ванної кімнати та кухні є примусова витяжка.

    Відсутність її на кухні призводить не тільки до поширення запахів і пари по квартирі, але й сприяє утворенню жирового осаду на кухонних меблях, стінах і стелі. Якщо немає витяжки у ванній кімнаті - від скупчення вологи, через деякий час утворюється цвіль.

    Вентиляцію слід обладнати розподільним клапаном, щоб запахи не переходили з одного приміщення в інше.

    Витяжку вибирають малошумливу, щоб шум не завдавав дискомфорту.

    Непрактична підлога

    Гарна підлога, благородних тонів темного кольору, що гармонує з меблями та стінами – це чудово.

    Проте, бруд і пил, навіть у незначній кількості, впадає у вічі. Забиратися доведеться занадто часто. Білий колір дає ті самі результати. Практичність приноситься у жертву красі.

    Найкращим варіантом буде коричневий або сірий колір.

    Матеріал підлоги обирається залежно від призначення кімнати. Для ванної кімнати найкраще брати не слизьку плитку. На кузні паркет не годиться, тому що прослужить не довго.

    Найкращим матеріалом буде ламінат.

    Рассказать о статье