Заощаджуємо на ремонті

Сентябрь 17, 2020
монтаж и демонтаж

Багато людей мріють про якісний ремонт, однак побоюються виконати пролом в сімейному бюджеті нескінченними витратами. Як же здійснити свою мрію так, щоб не перетворити ремонт в катастрофу, а, навпаки, зробити його економічним і раціональним? Тільки добре продуманий і ретельно спланований ремонт позбавить Вас від багатьох фінансових витрат. І в цьому питанні найголовніше - ретельно спланована кошторис. Чітке уявлення всього обсягу робіт, повний перелік і кількість необхідних для цього матеріалів і їх специфіки допоможе Вам у правильному складанні кошторису. Перш за все, постарайтеся ретельно оцінити стан Вашої квартири або будинку, це допоможе Вам вирішити, які роботи абсолютно необхідні, а які можна відкласти і на наступний раз, які матеріали краще всього використовувати в даному випадку.

С красивыми формами зрелки помогут вам расслабиться.

Тут Вам допоможе проект, який буде містити всі - від ескізів і креслень до схеми проводки комунікацій. Приступайте до подальшої роботи тільки після того, як все чітко сплануєте на папері. Не піддавайтеся спокусі заощадити, зробивши всі розрахунки самостійно, довірте це професіоналам - архітекторові або будівельній бригаді на чолі з виконробом.

При складанні кошторису врахуйте дві необхідні умови, які будуть визначальними для всього процесу ремонту. Перше - це підсумкова цифра, яка враховує абсолютно всі витрати і виключає можливість будь-яких позапланових витрат. Фахівцям необхідно вкластися в зафіксовану ними суму. І друге - в кошторисі повинна відображатися тільки фактична вартість всіх робіт, а також реальна потреба в матеріалах.

Як не сумно, але кошторис завищується практично завжди. Вище в порівнянні з середньоринковою вказується ціна будівельних матеріалів, передбачаються роботи, які в подальшому не будуть виконані, витрата сумішей, піску, цементу та інших матеріалів теж необґрунтовано завищується. Звичайно, якісь з цих надмірностей Ви зможете побачити самостійно, проте більшість «професійних хитрощів» розпізнати просто неможливо.

Допомога спеціалізованої організації або знайомого будівельника може істотно допомогти Вам у цьому питанні. Як правило, після подібної перевірки підсумкова цифра кошторису зменшується до 10%. Найзначніша частка витрат в кошторисі доводиться на придбання будівельних матеріалів. Заощадити тут вийде далеко не на всіх. Особливо цього не скажеш про електропроводку та сантехніку.

Тут доречна приказка «скупий платить двічі», тому що після покупки дешевих матеріалів, що мають властивість швидко виходити з ладу, Вам доведеться купувати нові або виправляти виникли неполадки, а в інженерних комунікаціях подібні виправлення стоять дуже недешево.

Сантехніку та електрообладнання доцільно купувати у відомих виробників. Закладаючи в кошторис вартість робіт по установці електрики, не забудьте врахувати експлуатаційну потужність, виходячи з якої використовується провід конкретного перетину, вираховуються погонні метри, число розеток.

Таким чином, в залежності від обсягу і складності буде встановлюватися вартість виконаної роботи. Такий же принцип можна використовувати і при розрахунку та встановлення сантехніки (каналізація, трубопровід).

Опалення - це окрема стаття витрат. При центральному опаленні можна просто замінити радіатори, які неодмінно повинні бути хорошої якості. Можна перейти на автономне опалення, яке значно вигідніше і зручніше, однак і установка подібного опалення обійдеться дорожче (додаткові труби, котел, опалювальні радіатори).

Найбільш серйозно треба поставитися до основних робіт, таким, як вирівнювання поверхні стін, зведення надійних міжкімнатних перегородок, підготовка підстави для підлоги (стяжка). Якщо ці роботи виконані якісно, то Ви сміливо можете сказати, що ремонт в квартирі на 50% готовий.

Збирайте інформацію про будь-яких, навіть незначних, способах заощадити на ремонті. А якщо Ви вже визначилися з необхідними матеріалами, то виберіть магазин, в якому можете купити все необхідне відразу, це дозволить отримати непогану знижку у всіх магазинах, а також істотно заощадити на доставці.

Рассказать о статье