Чому потрібно встановлювати сонячні батареї?

Январь 28, 2020
возведение объектов жилого

За останні роки вартість сонячних фотоелектричних панелей зменшилася в кілька разів. Знижується також вартість комплектуючих для сонячної енергосистеми. Низька вартість сонячних батарей, а також збільшується вартість на енергоносії (в т.ч. і на електроенергію від мережі) робить покупку і установку сонячних фотоелектричних електростанція в будинку все більш привабливим.

Мы предлагаем для дома и дачи солнечную электростанцию https://solartechnology.com.ua/ru/solutions/for-home/self-consumption-solar-stations вы сможете экономить свои средство,гарантируем качество и доступную цену.

Знижується вартість сонячних батарей робить їх не тільки способом використовуватися екологічно чисту електроенергію, але і хорошим вкладенням грошей.

Запитайте себе, які з ваших покупок за останні років 10 генерували вам грошовий потік? Майже все, що ми купуємо, приносить нам якусь користь, але не приносить нам грошей. Якщо ми подивимося на витрати, які вимагає будь-який будинок, то практично всі вони тільки споживають ці гроші - ремонт, фарбування, догляд за будинком, поліпшення в будинку, будь-які будівельні роботи - без всякої надійні на повернення грошей. У той же час будь-яка правильно встановлена фотоелектрична система виробляє електроенергію в кожен момент, коли на сонячну батарею падають сонячні промені. Ця електроенергія заміщає енергію, яку в іншому випадку ви спожили б від мережі, і повинні були б за неї заплатити. Тобто сонячна батарея постійно виробляє позитивний потік грошей, який забезпечує повернення (повний або частковий) вкладень на її покупку.

Років 10-20 тому ми б сказали, що окупність сонячних батарей - «десь там, коли-небудь». Тепер же ми вже можемо порахувати термін окупності, і він буде в межах від декількох років до 10-15 років - в залежності від того, яка потужність системи і в якому регіоні і в яких режимах працює сонячна електростанція. Якщо ж система автономна, то окупність її порівнюється з альтернативним варіантом, яким зазвичай є бензо- або дизельгенератор. В цьому випадку окупність сонячної енергоустановки становить від кількох місяців до кількох років.

Що мотивує покупців сонячних батарей?

Фіксуємо вартість електроенергії за допомогою сонячних батарей

Ми провели аналіз мотивів до покупки наших клієнтів, і можемо сказати, що основними мотивами до покупки є (в порядку популярності):

Бажання бути незалежним від електромереж і від аварій в мережах

Інтерес до нових технологій

Заклопотаність екологічними проблемами

Новим мотивом в останні роки є бажання бути незалежним від зростання цін на електроенергію. При покупці сонячної батареї для дому ви «фіксуєте» вартість електроенергії, яку вона виробляє. При покупці сонячної батареї для дому ви можете «зафіксувати» ціну на генерується сонячною електростанцією електроенергію на 20-40 років вперед.

Рассказать о статье