Експлуатаційні властивості силового кабелю АВБбШв

Ноябрь 26, 2019
распределительной коробке

Силовий АВБбШв 4х120 броньований за допомогою двох оцинкованих стрічок, і використовується для передачі і розподілу електричної енергії в установках стаціонарного плану на робочу напругу 660 і 1000 В, і частотою 50 Гц. Кабель застосовується при укладанні в траншеях (землі), де корозійна активність низька, також в приміщеннях, тунелях, шахтах, каналів і на відкритому повітрі. Цей виріб може використовуватися в тих умовах, де він не буде піддаватися впливу істотних розтягуючих зусиль, і не буде існувати небезпека механічного пошкодження.

Купить дедик мощный и надежный можете на сайте компании.

Виріб може проводитися одножильним або багатожильним. Жили струмопровідні виконані з алюмінієвої, або мідного м'якого дроту. Жили можуть бути однодротяна або багатодротовими, що буде відповідністю першого або другого класу, і ізольовані за допомогою пвх-пластикату. Захисним покровом служить шар, що складається з двох стрічок плівки ПЕТФ і двох пластикових стрічок плівки, а оболонка кабелю виготовлена з ПВХ-пластикату.

Продукція з двома і трьома жилами проводиться з основними жилами однакового перетину, а жила заземлення може бути з меншим перетином. Наприклад, АВБбШв 4х95 має жили однакового перетину, де нульова може бути з меншим перетином.

Ізоляція кабелів, у яких одна жила, може мати будь-який колір. Ізоляція нульової жили виконується в блакитному або світло-синьому кольорі, а ізоляція у заземлюючих жил х двоцвітна (жовто-зелена, як правило). Маркування АКВВБбШв може здійснюватися не тільки за допомогою кольорової гами, а й цифрами, починаючи від нуля. Проміжки у скрученої ізоляції заповнені.

Силовий кабель АВБбШв призначається для використання в стаціонарних установках, де температура навколишнього середовища буде -50 ° С до + 50 ° С, а відносна вологість до 90%. Максимально допустима температура нагрівання кабельних жив при експлуатації +70 ° С, а гранично допустимий нагрів в аварійному стані або при перевантаженнях +80 ° С - за умов, що тривалість нагрівання не перевищуватиме восьми годин на добу, і не більше тисячі годин на протязі всього експлуатаційного терміну. При короткому замиканні Макисмальна температура нагріву не повинна зашкалювати за + 160 ° С (до чотирьох секунд!).

Укладання і здійснення монтажних робіт без попереднього підігрівання здійснюється при температурному режимі не нижче -15 ° С, а мінімальний радіус вигину при монтажі одножильного кабелю повинен бути 10 Dн, багатожильного - 7, 5 Dн, де Dн - зовнішній діаметр кабелів.

Гарантійний термін служби кабелю АВВГ - 5 років, загальний експлуатаційний термін - не менше 30 років.

Рассказать о статье