Сучасні технології дозволяють максимально полегшити ремонтні роботи будь-якого характеру. Будівельний ринок пропонує широкий асортимент таких товарів, як зарубіжні повітряні компресори, дрилі і шуруповерти, фарбопульти та інші електроінструменти. Ще один пристрій, яке користується зараз попитом не тільки серед жителів заміських будинків, але і серед власників квартир, - портативні електрогенератори (або електростанції), що дозволяють забезпечити стабільну і безпечну роботу всіх електроприладів, не дивлячись на можливі перепади напруги і відключення електрики. Електромонтажні роботи по установці генератора в квартирі мають свої особливості, які, перш за все, залежать від самого типу пристрою. Так, перед придбанням електростанції необхідно виконати підрахунки споживаної енергії всіма приладами.
Читайте Поступ і ви дізнаєтесь як правильно здавати нерухомість в оренду.
Безпека понад усе
Уважно вивчивши рейтинг бензинових електростанцій і дизельних генераторів, вибір на користь тієї або іншої моделі буде зробити простіше. Важливо відзначити, що для домашнього користування краще за все не економити і придбати електростанцію, яка працює беззвучно, і не буде постійно заважати жителям квартири. Починати ж сам процес установки необхідно з звернення до професіоналів, які знають всі норми безпеки і мають ліцензію на виконання робіт такої складності.
підключення
Виходячи з того, що електрогенератор в квартирі необхідний для запобігання проблем з нестабільною роботою електромережі, підключати його потрібно з налаштуванням автоматичного включення в якості резервного джерела живлення. Що стосується захисту приладів, включених в мережу, то сфери використання стабілізатора напруги дозволяють застосувати дане обладнання для безпеки інших електроприладів. Схема підключення електростанції буде відрізнятися в залежності від типу генератора. Так, газові електростанції підключаються до постійного джерела газу (наприклад, до газової магістралі) Що стосується вибору місця, де буде знаходитися в квартирі генератор, то, безумовно, розміщувати його найкраще на балконі, де можна буде встановити димовідвод, звукоізоляцію і демпфуючий настил .
Робітники, які проводять установку, також повинні ввести електростанцію в експлуатацію і протестувати її функціонування в усіх режимах, виконати всі необхідні пусконалагоджувальні роботи. Таким чином, відразу можна буде зробити висновок про якість установки і про придатність самої електростанції.
Термоізоляційні контейнери
Для більш зручного проведення електромонтажних робіт по установці електростанції і для високої ефективності її подальшої експлуатації можна помістити генератор в спеціальний термоізоляційний контейнер. Такі контейнери зараз оснащені всім необхідним для стабільної роботи приладу практично при будь-яких зовнішніх умовах (і при високих температурах, і при низьких). Управління роботою генератора здійснюється системою контролю контейнера: в залежності від вбудованих опцій можна управляти процесом подачі палива, вентиляцією, пожежної охоронною сигналізацією, пожаротушением, комутацією споживачів, випуском відпрацьованих газів, температурою всередині контейнера.
Отже, почавши ремонтні роботи в квартирі з установки портативного дизельного або бензинового електрогенератора, вам вдасться уникнути будь-яких проблем, викликаних перепадами напруги і відключенням світла в будинку.