Прибираємо хлам з балкону: куди і як пристосувати речі

Ноябрь 11, 2020
Короб из пластика

Віддати в камеру зберігання, відвезти на дачу або обміняти - розповідаємо, куди можна прилаштувати речі, якщо ви зважилися на тотальне перетворення балкона.

Думаете получить вісшее образование, на сайте https://uplearn.com.ua/ представлен список лучих вузов.

Відсутність мотлоху на балконі - це додаткова вільна площа, багато світла і чудовий вид на вулицю. Зазвичай цих причин досить, щоб позбутися від непотрібних речей. Куди їх можна прилаштувати після расхламленія, підкажуть наші поради.

1. Оформити охайне зберігання на балконі

Після того як ви відсортуєте речі і викинете непотрібне, варто подумати про решту предметах. Те, що ще стане в нагоді, можна залишити на балконі. Але не варто зберігати речі на увазі: так балкон знову придбає неохайний вигляд. Їх можна розкласти по коробках і розставити на полиці під стелею. Інший варіант - сховати все в шафу під підвіконням або у вбудовану тумбу в кутку.

Найскладніше для зберігання - великий спортивний інвентар (велосипеди, санки або лижі). Сховати їх в шафу досить непросто, тому спробуйте розмістити речі за допомогою спеціальних утримувачів на стіні або під стелею.

2. Використовувати в гаражі

Варто пам'ятати, що гараж - теж не місце для звалища, тому краще відвезти туди тільки те, що може знадобитися. Наприклад, аксесуари для автомобіля і ремонту, залишки будівельних матеріалів: дошки, плитку та інші матеріали. А з останків керамограніта можна зробити стільницю для робочої зони, а з дощок - змайструвати систему зберігання .

3. Отвезти в автосервіс

Цей спосіб актуальний для зберігання автомобільних шин. Часто не в сезон вони лежать саме на балконах . Їх можна залишити в центрі, який надає таку послугу. Місце там обійдеться дорожче, ніж безкоштовний кут на балконі, але заради вашого комфорту і естетичного інтер'єру воно того варто. Плюс, завдяки такому зберігання сезонна заміна шин стане простіше.

4. Орендувати місце для зберігання

Якщо ви вирішили тотально розчистити балкон, але не змогли розлучитися з парою коробок дорогих пам'яті предметів, орендуйте камеру для зберігання. Складська осередок - це схоже на комору приміщення з дверима, що закриваються, куди можна помістити все, що захочеться. Речі будуть під охороною в опалювальному приміщенні, вам не доведеться за них турбуватися.

Є ще один варіант - орендувати для зберігання морські контейнери. Це довгі металеві ящики великого розміру, в яких немає регулювання температури. Знаходяться вони найчастіше на вулиці, а значить, не підходять для чутливих до перепадів температури і рівнем вологості предметів. Розміщення всередині контейнерів схоже на зберігання в боксах на складі, але коштує воно набагато дешевше.

5. Організувати обмін

Це чудовий спосіб отримати нове без витрат. Безумовно, сміття і непотріб у такий спосіб не прилаштувати, а ось якщо речі в хорошому стані, обмін врятує їх від сміттєвого бака . Наприклад, змінюватися речами можна з сусідами. Варто обговорити цю тему на загальних зборах, виділити в під'їзді місце, де всі бажаючі зможуть залишити речі. У цьому випадку навіть не доведеться особисто бачитися з сусідами.

Інший варіант - запропонувати їм забрати непотрібні речі в загальнобудинкових інтернет-співтоваристві, якщо у вас такий є. Можна домовитися про «безконтактному обміні» і просто залишити предмети біля вхідних дверей. 

Рассказать о статье