Спіральні теплообмінники

Сентябрь 3, 2020
Montazh elektroprovodki v

Стандартна конструкція спірального теплообмінника в якості переваги має вкрай корисний самоочищається ефект, що максимізує продуктивність. Ідеально підходять для «брудних» сфер застосування.

Замовити якісні спиральные теплообменники ви можете на сайті компанії.

Спіральні теплообмінники забезпечують ідеальний теплообмін і характеристики обробки рідини для широкого спектра промислових і екологічних застосувань.

У порівнянні з традиційними теплообмінниками, спіральний теплообмінник займає тільки одну шосту частину простору і використовує тільки чверть енергії, що витрачаються стандартними конструкціями. Це приносить зниження витрат на будівлі, насоси, клапани та трубопроводи, а також знижує експлуатаційні витрати протягом терміну служби пристрою. Все це робить стандартні спіральні теплообмінники більш привабливим рішенням, ніж громіздкі, традиційні кожухотрубні теплообмінники.

Противоток допомагає забезпечити більш високі значення К, а також зближення температури. Спіральний візерунок потоку забезпечує постійний ефект самоочищення, який знижує експлуатаційні витрати в значній мірі. Додаткова відкидна кришка дозволяє легко перевіряти і проводити ручне очищення, яка може знадобитися.

Рассказать о статье