Технічні особливості та переваги настінних кондиціонерів

Июль 23, 2021
ГОСТ Р 50571.1-93 (ГОСТ

Сучасні кондиціонери - це величезний асортимент моделей різного типу, в тому числі і дорогі канальні і касетні стельові системи. Що це таке і які їхні переваги - розглянемо в статті.

Быстрая и качественная Установка кондиционера под ключ от лучших специалистов.

Технічні особливості настінних кондиціонерів

Настінний варіант виконання кондиціонера , як правило, має на увазі класичну спліт-систему із зовнішнього і внутрішнього блоків.

Більший зовнішній блок встановлюється на зовнішній стіні будівлі, і з'єднується з внутрішнім модулем за допомогою спеціальних трубок для протоки холодоагенту.

Зовнішній блок включає в себе компресорну установку, тоді як внутрішній оснащений вентилятором створює потік повітря, системою управління і контролю, а також додатковими системами фільтрації.

Важлива особливість, про яку варто знати

Слід пам'ятати, що настінний кондиціонер не здійснює подачу свіжого повітря з вулиці. Тому рециркуляція повітряних потоків може бути пов'язана з накопиченням вологи - в сучасних моделях ця проблем вирішується використанням дренажних систем, завдяки яким надлишковий конденсат відводиться по спеціальних трубках за межі приміщення.

Безперечними перевагами спліт-систем є:

Дешевизна (особливо в порівнянні з пристроями стельового типу)

Зручність монтажу (установка настінного кондиціонера найчастіше не вимагає спеціальної підготовки приміщення, чим грішать канальні і касетні пристрої)

Простота обслуговування (нескладні дії по догляду за внутрішнім блоком кондиціонера більшість користувачів може виконувати самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця)

Ефективна робота , при досить компактних розмірах (в цьому очевидна перевага настінних пристроїв перед більшими системами віконного типу)

Можливість роботи і на обігрів, і на охолодження

Безліч допоміжних функцій , наприклад антибактеріальної очищення, відкладеного запуску, гарячого старту, іонізації і осушення повітря

Можливість використання для кондиціонування невеликих приміщень (більш кращий варіант, в порівнянні, наприклад, з дорогої колоною системою)

Невеликий рівень шуму (що критично для громіздких і гучних віконних і підлогових кондиціонерів)

Такі моделі не займають багато місця в кімнаті - ви зможете встановити кондиціонер в будь-якому зручному для вас місці, причому сучасні технології будівництва дозволяють повністю приховати всі комунікації, для того, щоб охолоджуюча установка не псувала інтер'єр кімнати.

без шуму

Завдяки розподілу зовнішнього і внутрішнього блоків досягається істотне зниження шуму від пристрою під час роботи, оскільки найбільш гучний компресорний блок винесений за межі кімнати. Сучасний кондиціонер видає не більш шуму, ніж працюючий вентилятор.

Різні стилі - різні рішення

Крім того, для настінних кондиціонерів існують різноманітні дизайнерські рішення, що дозволяють підібрати найбільш підходяще пристрій під наявний інтер'єр кімнати. Сучасні настінні модулі виконуються в різних стилях і кольорах, включаючи обробку поверхонь під метал або інші матеріали.

Наявність пультів Д / У

Використовуючи зручну систему дистанційного керування, ви зможете комфортно вибирати необхідний режим роботи, активуючи простим натисканням кнопки різні доступні функції.

Багато настінні пристрої підтримують крім штатного режиму охолодження також функції обігріву, вентилювання і осушення - це також слід враховувати, віддаючи перевагу тій чи іншій моделі кондиціонера.

Рассказать о статье