ВИБИРАЄМО ДИЗЕЛЬНИЙ ГЕНЕРАТОР ДЛЯ ШОДЕННОГО КОРИСТУВАННЯ

Февраль 17, 2021
Как правильно самому

Для отримання дешевої енергії на присадибній ділянці, якщо трапиться форс-мажорна ситуація логічно скористатися спеціальним генератором струму. Кращі версії оснащуються дизельними моторами, цінуються в плані підвищеної потужності і помірних в частині споживання солярки.

В любое удобное для вас время дизель генератор купить украина вы можете на сайте компании.

Для будь-якого присадибної ділянки часто потрібні генератори малої потужності (до 7.5 кВт), здатних спалювати протягом години не більше двох літрів дешевого дизельного палива. Здається що забагато, але в реальній практиці для генерації 1 кВт енергії потрібно до 400 грамів солярки. Іншими словами, даний тип обладнання можна впевненим чином застосовувати в якості постійного джерела енергії.

Велика частина бюджетних моделей заводяться за допомогою магнето, цінованого в тому плані, що прекрасно заводить ДВС навіть при негативних температурах. Але зустрічаються моделі підвищеної цінової категорії, в яких ДВС заводяться за допомогою стартера і АКБ і далі виводяться на середні обороти (до 3000 об / хв) і працюють на 75% потужності.

Якщо заливати в такий ДВС правильне синтетичне масло (часто це версія у вигляді SAE 10W-40), то ДВС буде функціонувати роками. Але за однієї умови - якщо після обкатки (30 годин) злити масло і змінювати його кожні кілька десятків годин роботи. На цей випадок такий тип обладнання оснащується надійним лічильником витратою годин. Можна, звичайно, використовувати більш дешеве мінеральне масло, але його доведеться міняти кожні тридцять годин роботи.

Часто даний тип обладнання має в безкоштовній комплектації воронку для палива, дроти для клем, ключі і вихід на 12 В. Якщо потрібно зарядити акумулятор, який можна використовувати для побутової техніки, що працює від постійного струму, то такий варіант виявиться цілком прийнятним - споживання палива позначиться ще менше.

Якщо потрібно живити енергоємне обладнання, то можна з легкістю підібрати схожий генератор підвищеної потужності - аж до 100 кВт. В останньому варіанті споживання пального позначиться значним - до 20 л / год, але якщо порахувати вартість виробленої енергії, то вона позначиться все одно дуже дешевою. І таке обладнання часто комплектується надійної рідинної системою охолодження, завдяки якій двигун, якщо буде функціонувати при спеці, жодним чином не зможе грітися.

У топових моделях також передбачена установка системи АВР. Завдяки їй, якщо в цехову частина раптово перестане надходити енергія, ДВС генератора запуститься автоматично. Але у деяких аналогів немає даної системи, але ДВС все одно швидко і легко запускається простим проворотом ключа запалювання.

Рассказать о статье