Як вибрати унітаз?

Июль 8, 2020
Монтаж щитка электропроводки

Вибір унітазу - завдання не для людей зі слабкими нервами. Натхнений чоловік, який бажає придбати в магазині сантехніки або в величезному будівельному гіпермаркеті унітаз, може зіткнутися з тим, що абсолютно не зрозуміло який унітаз хороший, а який поганий. 

Выбирая подвесной унитаз roca meridian вы гарантийное качество.

Але ж хороший унітаз повинен володіти такими якостями, як:

Довговічність матеріалів (довговічність порцеляни або фаянсу)

Надійність арматури і її ресурс

гігієнічність

простота догляду

Наявність системи анти-сплеск

бюджетність

У зв'язку з тим, що пошуки інформації в інтернеті не увінчалися успіхом, а на питання, задані консультантам в магазині, отримав лише некомпентентние відповіді, я вирішив допомогти Вам з вибором унітазу. Тому розповідаю як це зробити, щоб потім не шкодувати і не засмучуватися

Варіанти, форми і модифікації унітазів:

Унітаз компакт - найпоширеніший варіант унітазу. Суміщений з бачком. Така модель є найпопулярнішою не просто так - справа в економії простору і бюджетної вартості.

Унітаз з роздільним бачком - раніше такі ставилися в СРСР повсюдно. Зараз же вони теж представлені на ринку, в двох варіантах:

Дорогі дизайнерські моделі (їх недолік, в основному, в рідкісних запчастинах і в високій ціні на установку унітазу в Єкатеринбурзі ).

Бюджетні - найчастіше низької якості, переважно встановлюються в громадських туалетах (пластиковий бачок, арматура низької якості.

Унітази з інсталпірованним бачком і підвісним унітазом . Ця система дозволяє створити гармонію в дизайні інтер'єру і компактно розмістити сантехніку в приміщенні

Унітази ще поділяються на варіанти випуску зливу:

Порада:

Перед закупівлею унітазу потрібно точно визначити наступне: унітаз з яким варіантом випуску зливу Вам підійде .

Якщо ви самі хочете самостійно встановити унітаз, то огляньте випуск .

Якщо Ви хочете вдатися до виклику майстра сантехніка в Е катерінбурге , то запросіть його на постановку діагнозу , а потім вже купуйте унітаз.

Якщо у Вас стояв до цього унітаз з випуском 45 градусів , то необхідно купити новий унітаз з таким же випуском. Тому що якщо ви купите унітаз з прямим випуском, то його установка ускладниться , а відстань, на яке встановлений новий унітаз відсунеться від розтруба труби каналізації , буде величезним.

Рассказать о статье