JCB: один із лідерів ринку будівельної техніки

Октябрь 5, 2023

JCB вважають одним із лідерів з виробництва будівельного обладнання, техніки. Ім'я компанії надали ініціали її засновника. Джозеф Сиріл Бемфорд відкрив компанію далекого 1945 року. На той момент у штаті була одна людина – сам директор. За роки існування компанія виросла до 8000 співробітників, які працюють на 18 заводах JCB. Оренда спецтехніки JCB можлива на вигідних умовах компанії «НВІ Україна» на сайті nvi.in.ua

JCB вважають одним із лідерів з виробництва будівельного обладнання, техніки. Ім'я компанії надали ініціали її засновника. Джозеф Сиріл Бемфорд відкрив компанію далекого 1945 року. На той момент у штаті була одна людина – сам директор. За роки існування компанія виросла до 8000 співробітників, які працюють на 18 заводах JCB.

Компанія, яка вийшла «з майстерні»

Тим, кому потрібна оренда JCB, слід знати про широку номенклатуру компанії. У її виробничій програмі перебуває понад триста моделей різної техніки. Це трактори Fastrac, навантажувачі Loadall, навантажувачі Teletruk, ущільнювачі JCB Vibromax та ін.

А все починалося з того, що Бемфорд змайстрував самостійно причіп і випустив його у продаж у 1945 році. Вже в 50-х роках була можлива купівля та оренда спецтехніки JCB різних моделей: тоді з'явився екскаватор-навантажувач Mk1, перші екскаватори та трактори.

Завдяки тому, що оренда техніки JCB мала попит, а фахівці компанії постійно працювали над створенням нової якісної продукції, бренд швидко здобув популярність на світовому ринку.

Виробничі рекорди

На сьогоднішній день продукція компанії відома у понад 150 країнах. Продовжується активне інвестування у розширення виробничих потужностей, лінійки продукції, що випускається.

Обладнання та техніка JCB знайшла застосування на будівельних майданчиках, її активно використовують під час проведення земельних робіт, у сільському господарстві, у промисловому секторі. Спецтехніка JCB дозволяє транспортувати пісок, ґрунт, щебінь, каміння, вугілля та ін. Машини даної марки значно економлять час, матеріальні та людські ресурси.

Особливою популярністю користується оренда навантажувача JCB. Цю машину використовують при виконанні різного виду земляних робіт, завантаженні матеріалів. Техніка вигідно поєднує функціонал фронтального навантажувача та екскаватора. Додатково машина може оснащуватися гідробуром, гідромолотом, вилами навантаження.

Рассказать о статье