«Меблі-ПВМ» – індивідуальне рішення для вашої кухні

Июнь 10, 2023

Замовити кухню в нову квартиру чи для заміни старих кухонних меблів на нові – доволі відповідальна справа. Адже меблі на кухню мають бути зручними, надійними та довговічними. Отримати кухню з такими характеристиками можна, звернувшись до виробника «Меблі-ПВМ». Ця компанія займається виготовленням корпусних меблів з 2000 року й має тисячі задоволених клієнтів у Києві та Київській області.

«Меблі-ПВМ» виготовляє кухні на замовлення, відповідно, ви можете вибрати будь-який дизайн і конструкцію майбутньої кухні. Замовити безплатну консультацію можна на сторінці https://mebel-pvm.com.ua/kuhni компанії. Там же ви побачите зразки раніше виготовлених кухонь.

Жовта кухня виробництва «Меблі-ПВМ»

Кухня від виробника – якісно, швидко та за прийнятну ціну

Завдяки власному виробництву ви гарантовано отримаєте готову кухню в обумовлену в договорі дату. Фахівці компанії можуть запропонувати готове рішення, враховуючи ваші основні побажання. Таким чином вам знадобиться значно менше часу, ніж у випадку пошуку готових меблів, які б підійшли на вашу кухню. На додачу вартість кухні на замовлення від «Меблі-ПВМ» не містить націнки посередника, тож у цій компанії ви можете замовити бюджетні меблі або, навпаки, кухню з ексклюзивних матеріалів за прийнятною ціною. Незалежно від вибраних матеріалів і дизайну, кухня виробництва «Меблі-ПВМ» буде:

  • міцною та довговічною;
  • зручною та функціональною;
  • відповідати вашим естетичним уподобанням.

Налагоджений процес виробництва забезпечує оперативне виконання кожного замовлення. Процес замовлення кухні починається з узгодження всіх деталей майбутніх меблів і розробки дизайн-проєкту. Далі досвідчені працівники компанії проводять заміри, які передають на виробництво. Готову кухню також встановлюють спеціалісти «Меблі-ПВМ» у заздалегідь обумовлений день і час.

Біла кутова кухня виробництва «Меблі-ПВМ»

Кухня на замовлення в Києві

Усі елементи кухонь, які виготовляють у «Меблі-ПВМ», зроблено з безпечних і міцних матеріалів. Компанія використовує фурнітуру винятково від перевірених виробників, які надають гарантію на свої вироби. Адже саме від якості фурнітури залежить, чи будуть дверцята та шухляди відчинятися та зачинятися просто та легко.

«Меблі-ПВМ» займаються встановленням кухонь свого виробництва в Києві, Броварах, Борисполі, Вишневому, Ірпені та інших містах Київської області. Дізнатися більше про можливі варіанти кухонь та порядок оформлення замовлення можна на сайті компанії чи безпосередньо в точці продажу в ТЦ 4ROOM або ТЦ «Даринок».

Рассказать о статье