Юрист з виконачого провадження

Декабрь 29, 2021

Кожен із співробітників банку може зробити помилку. Наша робота — допомогти вам виправити цю помилку. Діючі норми накладають на банк ряд положень для захисту заявника.

Нав'язані високі стандарти обслуговування дозволяють нам ефективно захищати права наших клієнтів.

Юрист з виконачого провадження гарантує швидке вжиття відповідних кроків із використанням доступних інструментів дозволяє знайти позитивне рішення для клієнта.

Наведені раніше приклади показують, як часто в банківському праві можуть зустрічатися проблеми. У разі крадіжки грошей з банківського рахунку куди повідомити про крадіжку грошей з рахунку? Як повернути вкрадені гроші з кредитної картки? На практиці часто виникає проблема, до кого взагалі подавати позов?

Чи несе банк відповідальність за будь-які несанкціоновані операції з карткою? У разі смерті бабусі хто і як має право отримати інформацію про стан її рахунку? Чому установа банківської таємниці має захищати інтереси клієнта, а не перешкоджати можливості отримати відповідь? На яких умовах і коли закінчується термін дії кредиту? Що таке виконавчий наказ банку? Чи є пункт зловживання в моєму договорі з банком? Як написати скаргу на діяльність банку і коли потрібно звертатися до суду?

На ці та багато інших питань ми відповідаємо майже щодня. На жаль, неможливо підготувати універсальну відповідь, яка б вирішила проблеми всіх клієнтів, яких охоплює питання «несанкціонованих операцій» чи «закінчення терміну дії кредиту». До кожної особи слід підходити індивідуально, характеризуючи юридичну природу її проблеми та знаходячи можливі шляхи її вирішення.

Юридична компанія «BEST» має досвід роботи в галузі широко зрозумілого банківського права, зокрема:

- консультації та висновки на кожному етапі справи;

- ведення переговорів та позасудового провадження;

- ведення судового розгляду.

Рассказать о статье