​Яку бруківку вибрати? Візерунки, натхнення, аранжування

Январь 18, 2021

Класичний, елегантний, що користується незмінною популярністю - цими словами можна описати бруківку. Однак це не означає, що ми маємо справу з нудним продуктом, обмеженим щодо кольорів або форми. Слід відзначити, що за посиланням можна придбати бруківку з багатьох кольорів та візерунків. То як вибрати товар, який найкраще відповідає нашим сподіванням?

Серед багатства форм бруківки Тротуар може імітувати стиль старих вулиць, приймати форму риб’ячої луски, арок або клинів. Конкретні моделі відрізняються розмірами та фактурою. Сучасна архітектура любить компанію більших кубів із правильними геометричними формами. Цей тип бруківки створює цілісне ціле з будівлями, спроектованими в індустріальному або неомодерністському стилі. З іншого боку, будівлі, що посилаються на минуле, найкраще виглядають у компанії тротуарів з кубів неправильної форми. Останній також чудово підходить для садів, де переважає дика зелень, ставків та яскравих ставків, що імітують природні лісові озера.

Бруківка із скосом або без нього Конкретні моделі бруківки також відрізняються наявністю або відсутністю фасок. Якщо ми натрапляємо на інформацію про те, що куб без скосу, це означає, що він має прямі краї. Ми використаємо цей тип куба для створення цілісної, однорідної поверхні, що відповідає сучасній, неомодерністській архітектурі. Але не тільки! Безфазовий виріб ідеально підходить тим, де ми очікуємо переїхати на велосипеді, скутері, інвалідному візку тощо. Цей тип куба не тільки дуже естетичний, але й дає багато місця для власників нерухомості, які хочуть створити елегантний та оригінальний простір навколо свого будинку. Єдиною кісткою з фазою, крім промислових Бехатон і Нардо, є класичний тротуар.

Що стосується категорії продуктів з кубів з мікроволокна, Semmerlock пропонує кубик Пастели. Ця модель настільки унікальна, що збагачена додаванням дорогоцінних каменів та кварцового піску. Його вимита поверхня робить кольорові заповнювачі більш помітними, що, безсумнівно, вплине на естетику викладеної нею доріжки чи проїзду. Ця модель характеризується практичним форматом та кольорами, що дозволяють успішно облаштувати сад вашої мрії. Куб Лундо характеризується подібними параметрами, хоча без додаткового збагачення. Прямокутна форма полегшує вільне розташування території незалежно від форми.

Кубики без фази є більш сучасними. Тому вони не працюватимуть там, де більше трафіку. Надмірне використання цих типів кубів може призвести до їх пошкодження або передчасного зносу. Вони також викликають більше проблем при складанні, тому вам не знадобиться фахівець без фахівця. Неправильна фіксація може призвести до поганого естетичного ефекту маніпуляції або відколів країв щиколотки. Відсутність фази дає чудовий візуальний ефект, але слід мати на увазі, що цей тип куба підійде не для кожного об’єкта.

Semmelrock пропонує модель Нобеля з благородно обмитою поверхнею. Унікальна форма безфазного куба в поєднанні з набором цікавих кольорів надає ще більше можливостей розташування. Для тих, хто цікавиться природним гранітом, ми рекомендуємо кубик Naturo у фасці, який чудово імітує цей природний матеріал. Naturo, він характеризується нерегулярним форматом та широкою палітрою кольорів, що сприяє створенню оригінальних композицій.

Бруківка з мікроволокна Багато користувачів вважають, що вони знайшли цю ідеальну "золоту середину". Це має бути використання кубиків з мікроволокном. Що це за рішення? Це дуже просто, а також логічно. Мікрофаска характеризується зменшеним розміром фаски під кутом 45 градусів по краях щиколотки, що впливає на міцність матеріалу та комфорт ходьби по такій поверхні.

Lundo виділяється серед кубиків мікроволокна, пропонованих Semmelrock. Це модель з гладкою поверхнею, яка являє собою поєднання комбіформу (мінімум два розміри каменю) з найпопулярнішими кольорами сьогодні. Поверхня куба Лундо гладка, тому пересуватися по ній легше, і підтримувати його в чистоті не становить проблем. Єдине, що слід пам’ятати, це той факт, що гладкі поверхні характеризуються більшим ковзанням, тому, використовуючи їх після дощу або снігопаду, слід бути особливо обережними. Ще одна модель, виготовлена за тією ж технологією, - La Line. У порівнянні з Лундо, це куб з більш збалансованими кольорами. Додавання базальту або граніту гармонує з природними каменями і не порушує зелене оточення.

Рассказать о статье