Алея у саду

Май 18, 2020
Короб из пластика

Алея - прохід по саду, обсаджений деревами або чагарниками. Глибина перспективи, гра світла і тіні, чіткий ритм посадок. За структурою можуть бути прості - однорядні, складні - подвійні, потрійні. Алеї можуть бути напіввідкриті і відкриті з можливістю розглядати пейзаж за алеєю, і закриті - з фокусною точкою. В останньому випадку кінці алеї розташовують виразнугрупу, скульптуру, квітник, лаву, освітлену галявину, ротонду, альтанку або в короткій алеї - дзеркало, для створення ілюзії глибини.

Якісна Техніка для саду Olanmarket ви можете купити на сайті магазину за дуже вигідною ціною.

Рослини повинні бути вирівняні за віком, висоті, якості посадкового матеріалу. У невеликому саду - яблуні, горобини, глоду. Звичайно, рослини повинні бути однієї породні. В алеї не може бути «суєти». Це регулярна, сувора посадка.

При посадці алеї потрібно вибрати крок посадки, якщо це невисокі дерева - яблуня, слива, груша, горобина, то досить 3-4 м. Для клена гостролистого, липи, вже крок 5м. Ну а для дуба, каштана від 6м. В алеї дерева можуть розташовуватися один напроти одного, а можуть і зі зміщенням, в шаховому порядку. За протяжності алея може бути довгою і короткою.

Для малого саду підійдуть високі чагарники - бузок, бузок, пузиреплодник, клен Гиннала. Для того, щоб продовжити період декоративності і цвітіння, підсаджують низькі чагарники, які цвітуть у інший час і приховують «ноги» оголюється рослин. Це різні види спирей, перстачу чагарникової, калина звичайна «Компактум», що стеляться форми ялівців. Обов'язково потрібно враховувати освітленість. В алеї рослини можуть бути формованими або вільно зростаючими. Ефектно виглядають м'які крони бузку нависають над стриженої огорожею з кизильника. Не залежно від розмірів ділянки - алея це не тільки добре оформлена під'їзна дорога, але і відмінний спосіб створення зелених кімнат, розподіл ділянки на зони.

Рассказать о статье