цифрові трафарети

Март 31, 2020
Мотоцикл ИЖ - Планета 5

Виготовлення трафаретів - послуга, яка на сьогоднішній день передбачила абсолютно всі завдання, включно з більшістю специфічні і неординарні. Так, для маркування великих партій різних ємностей і видів тари на виробництвах використовують буквені і цифрові трафарети. На сьогоднішній день - це найбільш бюджетне рішення, яке не займає багато часу, на відміну від багатьох інших способів маркування.

Здесь вы сможете найти Изготовление трафаретов с доставкой на заказЗа быстрое время,качественно и недорого.

Від чого залежить ціна?

На вартість виготовлення трафарету цифр впливає:

партія замовлення, - чим вона більша, тим менше ціна одного трафарету;

розміри трафарету, - як правило, в таких замовленнях йдеться про шрифтах за певним ГОСТу, весь трафарет поміщається на одному аркуші, в окремих випадках трафарет може бути виконаний з декількох частин, що збільшить вартість виготовлення;

матеріал виготовлення, - найбільш підходящим варіантом є пластик товщиною 0,5-1 мм, який стійкий до хімічного складу аерозольних фарб.

Якщо виготовлення трафаретів не має на увазі хитромудрих форм, оплата за ескіз, як правило, не стягується, оскільки використовується готовий шрифт. У деяких випадках дизайнери кілька допрацьовують цифровий ряд, додаючи перемички для закріплення елементів деяких цифр, приводячи до єдиного вигляду все символи.

Де застосовується цифровий трафарет?

Такий виріб, як трафарет цифр, застосовують в тих ситуаціях, коли потрібно нанесення числових комбінацій - наприклад, номера телефону, будинку, під'їзду, квартири або офісу, на рекламні банери або інші носії. Найбільш популярне призначення - маркування виробів, тари, об'єктів, пристроїв, магістралей і так далі.

Рассказать о статье