Садова техніка для весняних робіт

Март 31, 2020
Ремонт электропроводки

З настанням весняного тепла і повним сходом снігу у кожного власника дачі або приватного будинку істотно додається турбот. На щастя, практично будь-яку роботу в саду або городі зараз можна істотно полегшити за допомогою відповідної техніки. Про неї ми і розповімо. 

На этом сайте вы сможете найти интернет магазин садовой техники харьков у нас высокое качество,большой выбор и доступная цена.

Для городу Найголовніше завдання городника - підготовка ділянки до посадки овочів, тобто, культивація землі. Основним помічником тут може стати культиватор або мотоблок. Перший підійде тим, хто не збирається використовувати машину для інших завдань. У цьому випадку покупка культиватора буде набагато вигідніше, особливо якщо город перекопується регулярно і його розширення за рахунок цілини не планується. Мотоблок ж краще вибирати тоді, коли спочатку плануються і інші роботи, наприклад, косіння трави, перевезення вантажів або зібраного врожаю. Ще один варіант - мінікультіватор - компактні машини вагою 10-12 кг. Для вирішення складних завдань (на кшталт оранки під посадку картоплі) вони не підходять, але за рахунок невеликих габаритів дуже зручні для роботи в теплицях, на невеликих грядках або в клумбах. Для саду Основна робота в саду пов'язана з видаленням засохлих або надто розрослися гілок і обробки плодових дерев і чагарників від паразитів і хвороб. Для обрізки гілок і сучків застосовуються висоторізи - спеціальні легкі пилки на довгій ручці-штанзі. Ці роботи проводяться ранньою весною, поки ще немає листя, і необхідні для того, щоб дерева могли вільно розвиватися і продовжувати рости влітку. Окремі моделі дозволяють без використання сходів акуратно видалити гілки на висоті до 5-6 метрів, чого зазвичай досить для більшості садових дерев. Якщо ж крона зовсім розрослася, то самі верхні гілки (або, навпаки, ті, до яких можна дістати з землі) доведеться обпилювати вже вручну, для цього найкраще подходятсучкорези - спеціальні короткі пилки. Ну і, звичайно, без сходів тут вже не обійтися. Від паразитів і хвороб садових рослин можна позбутися, обприскати їх спеціальними хімікатами. З ручного пульверизатора робити це не дуже зручно, особливо, якщо дерев і кущів багато, тому тут знадобляться обприскувачі.

Взагалі вони легко знайдуть застосування практично в будь-якому заміському господарстві, причому не тільки навесні. Крім обприскування дерев ними можна обробляти тепличні рослини, клумби і навіть ділянку з картоплею, так як таким методом можна не тільки боротися з паразитами, але і вносити добрива або навіть поливати посадки. Для газону Для тих, хто вирішив облагородити свій двір справжнім газоном (неакуратно скошеною травою, а саме спеціально засіяних газоном), також існує спеціалізована техніка - аератори або Вертикуттери (ще одна назва - скарифікатори). Вони виконують відразу кілька функцій: аерацію верхнього шару грунту (його проколювання для доступу кисню до коренів), проріджування, «вичісування» старих, засохлих залишків торішніх рослин, підрізування розрослася кореневої системи, розпушування злежалася землі для кращого усмоктування води і добрив. Всі ці процедури обов'язково повинні виконуватися навесні і восени або навіть щомісяця влітку, для профілактики. Без аерації на газоні можуть з'явитися лисини, а трава пожовтіє. Для загального догляду за ділянкою Відомий кожному жителю Росії суботник поширюється не тільки на прибирання витаявшего сміття, а й на облаштування саду, в тому числі, збір старої трави, палої листя, обламаних сухих гілок. Все це можна спалити, але вони цілком згодяться і в домашньому господарстві. Для цього буде потрібно подрібнювач гілок, який перетворить їх в дрібну натуральну мульчу. Її можна буде використовувати для добрива і відсипання рослин на клумбах і чагарників. Деякі моделі подрібнювачів також можуть переробляти і м'які відходи, перетворюючи їх в заготовку для компосту. Відрізняються такі подрібнювачі наявністю двох воронок і системою подрібнення. В основному вони випускаються в бензиновому варіанті, що може підійти не всім. Інший варіант збірки сміття - використання садових пилососів і повітродувок. У порівнянні один з одним принцип роботи цих агрегатів прямо протилежний. Ручний пилосос всмоктує палую листя, дрібні гілочки і суху траву, подрібнює їх крильчаткою і збирає в мішок. Користуватися ним зручно тільки на невеликих ділянках, так як мішок під листя не дуже великий, і спустошувати його у відведеному місці доведеться досить часто. Для великих площ призначені більш місткі колісні садові пилососи. Висипати зібране сміття доведеться набагато рідше, та й катати по великому ділянці їх набагато зручніше, ніж довго носити агрегат в руках. Ранцеві повітродувки працюють за зворотним принципом - вони просто здувають садове сміття в купки, які потім потрібно зібрати руками в мішки і віднести до компостній ямі або місця спалювання. Найголовніші плюси повітродувок: висока швидкість збирання, простота експлуатації і маневреність, адже особливості ландшафту на прибирання ніяк не впливають.

Рассказать о статье

Расскажите о нас