Як правильно вибрати якісні вікна пвх

Апрель 3, 2021

Вікна ПВХ - це не тільки «вікно в світ» або інтер'єрний компонент. Вони оберігають житло власних господарів від шуму, пилу, променів сонця, дозволяють зберігати домашнє тепло. Щоб не турбуватися в покупці і не викидати гроші на вітер, необхідно знати, на що необхідно звернути власну увагу, підбираючи вікна ПВХ.

Заказать пластиковые окна вы можете у нас по выгожной цене.

Категорії і виробники.

Фірм, що виготовляють вікна ПВХ, сьогодні налічується кілька десятків, але всі їх можна розбити на три категорії:

економ-клас,

класик,

преміум-клас.

Вікна-економ класу дуже часто роблять в тій країні, де потім вони і реалізовуються. Це дає можливість зменшити витрати на багато виробничі фактори, внаслідок чого виходить досягти низького рівня цін.

Такий варіант прекрасний для тих споживачів, які, обов'язково відштовхуються при придбанні від ціни виробу. До категорії «економ» відносять PROPLEX, VEKA.

Особливих відмінностей між групами «класик» і «преміум» немає, крім ціни, звичайно. Якість профілю орієнтовно однакове.

У групі «класик» виробники продемонстровані європейськими компаніями. Досконале співвідношення якості і вартості зробило цю групу самої купується з усіх. Представниками класу вважаються MONTBLANC, KBE, REHAU. Ці компанії не перший рік є на ринку вікон ПВХ і вже встигли створити собі репутацію.

Пакети стекол.

Що таке, власне, склопакет? Це комплекс з декількох стекол, щільно скріплених і мають між собою камери для повітря, які наповнені повітрям, аргоном або іншим благородним газом. Також в камерах може бути зроблений вакуум.

Завдяки аналогічної конструкції відмінно тримається тепло, не проникає пил між стеклами. Скло для вікон ПВХ застосовуються з фільтрами інфрачервоних променів, непомітних для очей, завдяки даним фільтрам підтримується зручний режим тепла в приміщенні.

Склопакет складається з 2-ух і величезної кількості камер, проте не забувайте, що їх кількість діє на ширину вікна з ПВХ. Якщо ви бажаєте надійно убезпечити себе від яскравого сонця - підбирайте скла з дзеркальним покриттям або пофарбовані скла.

Скло, що знаходяться у вікнах ПВХ, не звертаючи уваги на свої розміри, набагато безпечніше при пошкодженнях, ніж силікатне скло. Так, наприклад, триплекс під час виготовлення покривають спеціалізованим ламінатом (плівкою), яка не дасть йому розлетітися на шматки при його пошкодженні.

Часто споживачі плутають кількість камер і стекол. Однокамерні вікно має два скла, а двокамерну - трі.Помніте, камера, це не скла, а простір між ними.

Дуже часто в типових приміщеннях для житла встановлюють профілю з трьома повітряними камерами, цього цілком вистачає, щоб вікно виконувало ключові функції захисту. Однак, якщо ви бажаєте покращити захист, можна підібрати профіль з дуже пристойною кількістю камер.

Фурнітура вікна.

Без фурнітури вікно не буде повноправним. І знову перші місця займають німецькі виробники.

Якщо ви не готові оплачувати два рази, не потрібно економити на фурнітурі. Вона повинна бути зроблена з хорошої сировини.

Виготовлена з пластику або м'яких металів, вона буде регулярно потребувати налагодження та регулювання, а в гіршому випадку - дуже скоро її доведеться і зовсім поміняти.

Єдині правила.

Жадібний платить більше.

Так як прибрати вікно з пластика, ви розумієте, що відслужить воно не рік і не два, не варто надмірно економити. Купуючи пакети стекол невідомого походження, готуйтеся, що пластик може протягом певного часу з білого перетворитися в жовтий, растрескаться або змінюватися.

Рассказать о статье