Робота електрика при ремонті квартири

Октябрь 20, 2019
Выключатели для банного

Робота електрика при ремонті квартири починається на на об'єкті з першого дня. Починається все з демонтажу старого розведення, видалення старих проводів, розеток та ін. Приладів. Прокладається тимчасова система електропостачання об'єкта. Паралельно починається укладання проводів в гофрорукаві в підлозі, по стінах і по стелі. Вибір перетину і типу кабелю здійснюється на підставі технічного завдання, тобто, проводиться розрахунок навантаження, розподіл по групах розеток і вимикачів по автоматів захисту.

На этом сайте вы сможете купить билеты онлайн жд по доступной цене.

Електромонтаж це основна робота електрика при ремонті квартири

1.Провода в гофре укладаються по підлозі уздовж стін або під ними, дроти до розеток і вимикачів підводяться перпендикулярно або паралельно площині підлоги, але не по діагоналі. Це робиться для уникнення випадкового потрапляння в провід цвяхом або іншим кріпильним матеріалом.

Монтаж підрозетників проводиться після штукатурення стін. Монтаж арматури розеток і вимикачів проводиться після фінішної обробки стіни. Монтаж декоративних рамок і накладок на розетки і вимикачі проводиться після завершення малярних робіт.

3. При виборі кабелю для телефонної мережі та Інтернету слід дотримуватися найсучасніших розробок, тому що бурхливий розвиток цих галузей дуже швидко старить морально і технічно параметри раніше обраних проводів. Наприклад, оптоволоконний зв'язок, яка зараз дуже поширена, вимагає чотирьохжильний провід, можливо «завтра» придумають нову технологію і вже буде потрібно шестіжільний провід, тому треба вибирати на випередження, тобто наприклад, той же кабель для телефону можна закладати виту пару (8 жив, використовується в основному для комп'ютерних мереж).

При прокладанні телевізійного кабелю треба враховувати, що у нас є не тільки центральне телебачення, але і кабельне, яке вимагає установки додаткового обладнання та окремого кабелю. Щоб не вийшло так, що в кінці ремонту квартири починається прокладання кабелів в коробах.

Рассказать о статье