Робота електрика по освітленню квартири

Октябрь 20, 2019
Цены на электропроводку в

Раніше часто в проектах закладається «закарнізний світло» ( «портальний освітлення») з лампами розжарювання, але ніде не враховується, що при використанні ламп розжарювання виділяється велика кількість тепла і відповідно стелю в цих місцях з часом починає жовтіти від температури, не кажучи вже про великій витраті електроенергії, тому що довжина цих «порталів», як правило, досить велика.

Здесь вы сможете авіаквитки купити за быстрое время и по доступной цене.

2.Следіть негативний момент, пов'язаний з цим, це обмежений термін служби будь-лампи. Простіше кажучи, чим більше освітлювальних приладів, тим більша ймовірність їх перегорання, а значить, Вам періодично належить робити заміну цих ламп, а тому місце, де вони кріпляться, досить вузьке, то неминуче при заміні ламп з'являються різні пошкодження стелі, що теж вимагає періодичного косметичного ремонту квартири.

3. При використанні люмінесцентних ламп, проблеми із заміни залишаються ті ж, але зате вони не так сильно гріються і споживають електроенергії в 3 рази менше. Але якість освітлення від люмінесцентних ламп не всіх влаштовує, тому що світло від них виходить, що називається, «неживим».

4.Есть ще один тип ламп - це неонові, але вони дають тільки «декоративне» освітлення, тобто випромінюваного світла буде мало, щоб досить яскраво освітити приміщення.

5. При використанні галогенних ламп для вбудованих світильників треба враховувати, що до них потрібна додаткова установка трансформаторів, які теж мають свій термін служби, а тому вони зазвичай зашиваються під стелю, то з їх заміною виникають додаткові складності. Тому при виборі освітлювальних приладів треба для себе чітко уявляти, наскільки зручні вони будуть при експлуатації.

6. У останнім часом освітлення по периметру роблять за допомогою світлодіодної стрічки. Вона легко монтується, не гріється і довго служить.

Рассказать о статье