стельові вентилятори

Ноябрь 13, 2019
Измерение сопротивления

Мікроклімат в приміщенні безпосередньо впливає на наше самопочуття, настрій і працездатність. Тому підтримання комфортної температури, надходження свіжого повітря, охолодження приміщення - важливе завдання, яке потрібно правильно вирішити як для житлового, так і для офісного приміщення. Стельові вентилятори - один з видів кліматичного обладнання.

Мы предлагаем качественный вентилятор подвесной потолочный по низкой цене.

Їх конструкція проста і надійна, дозволяє їх експлуатувати протягом досить тривалого періоду. Установка стельового вентилятора не складає труднощів. Вентилятори використовують для створення руху повітряних мас, перемішування більш холодного повітря з теплим. Таке переміщення повітря сприяє охолодженню поверхні тіла людини. Температура повітря в приміщенні істотно не знижується, це означає, що організм не повинен пристосовуватися до більш низькій температурі.

Встановлюють вентилятори стельові в житлових кімнатах, в офісних та громадських приміщеннях. Крім того, вентилятори просто необхідні там, де установка кондиціонера неможлива або скрутна.

Вибирати стельовий вентилятор потрібно виходячи з розмірів приміщення і висоти стель. Стандартні вентилятори походять для висоти стелі від 2.5 до 3 метрів, але можливі і варіанти. Кріпляться вентилятори до стелі за допомогою спеціальної штанги. Ефективність вентилятора буде також залежати від ширини і кількості лопатей і швидкості їх обертання. Крім того, вибираючи вентилятор, потрібно враховувати стиль інтер'єру. Колір вентилятора і декор підбираються відповідно до кольору підлоги або меблів.

Рассказать о статье