Види точкових світильників

Декабрь 26, 2019
оставить заказ

Сучасний спосіб обробки стель - це підвісні конструкції, які ідеально підходять як для житлових, так і для офісних приміщень.

По выгодной цене на сайте energyline.shop вы можете купить счетчик.

Основні переваги: довговічність і різноманіття дизайнерських рішень.

Крім того, важливо грамотно вибрати і встановити освітлювальне обладнання. Сьогодні виробники пропонують різноманіття варіантів світильників відповідно до типу приміщення і його призначенням.

Як правило, вибір освітлювального обладнання здійснюється на етапі розробки проектної документації, це так званий проект електропостачання .

1. Точкові світильники для підвісних стель. Це освітлювальне обладнання оптимальніше використовувати в житловому приміщенні, наприклад, ванною або кухні. З їх допомогою можна не тільки доповнити інтер'єр кімнати, а й істотно заощадити на споживанні електроенергії.

Вбудовувані світильники діляться на 2 види:

Рухливі. Вони дають можливість направляти потік світлових променів в потрібному напрямку або на певний предмет - картину або статуетки.

Нерухомі. Найкраще встановлювати такі світильники безпосередньо на стелі або для підсвічування подіуму.

Крім цього світильники діляться згідно використовуваним в них лампочок:

Галогенні. Це енергозберігаючі лампи з високою ціною.

Лампи розжарювання. Це самий бюджетний і простий в монтажі варіант.

2. Модульні. Цей тип світильників являють собою конструкції, які ідентичні за розмірами самому підвісній стелі.

Найчастіше, це пластикові модулі квадратної або прямокутної форми. Таке обладнання для освітлення оптимальніше всього вибирати для офісних приміщень або торгових павільйонів. Колір для модулів може бути найрізноманітнішим.

3. Світлодіодні. Це найпопулярніший варіант світильників, які успішно використовуються для освітлення приміщень будь-якого типу і призначення.

Світлодіодні вироби хоч і високі в вартості, але мають відмінну потужністю і енергозберігаючими властивостями. Такі прилади ідеальні для офісних приміщень або для додаткового освітлення.

Монтаж точкових світильників для підвісної стелі

Якщо ваш проект електрики розроблений, то на етапі монтажу можна керуватися цим документом.

Сам підвісна стеля - це ніщо інше як металевий каркас, що встановлюється на спеціальне перекриття, а також комплекс модульних компонентів.

Зовнішні елементи стелі можуть бути з гіпсокартону, алюмінієвих пластин або пластику.

Всередині конструкції між каркасом і перекриттями утворюється вільний простір. Саме в цьому місці і встановлюють освітлювальні прилади.

Спочатку для світильників готуються базові входи, всередині яких будуть розташовуватися комунікації.

Яким чином будуть розміщуватися точкові світильники, визначається перед монтажем модулів.

Після установки всіх необхідних компонентів поблизу баз «вирізаються» підходять за розмірами отвору, в які кріпляться самі світильники.

Рассказать о статье