Якими бувають трафарети

Апрель 25, 2020
Измерение сопротивления

Трафарет дозволяє створити складні повторювані візерунки. Розміри можуть бути різними, але великий малюнок краще розділити на кілька невеликих частин. За допомогою трафарету можна не тільки декорувати стіни, імітуючи шпалери, але і намалювати оригінальний бордюр вздовж лінії стелі. Кожен може підібрати візерунок, який прикрасить інтер'єр приміщення і створить неповторний дизайн.

На этом сайте вы сможете найти Изготовление пластиковых трафаретов для рекламы на асфальте и стенах выполним работу качественно и за доступную цену.

Кілька простих, але важливих правил

Краще купувати вже готові трафарети, а не виготовляти їх самостійно, тому що будь-яка нерівність може відбитися на якості малюнка

Перед нанесенням візерунка переконайтеся, що поверхня суха і чиста

Для більш точного нанесення малюнка фахівці рекомендують зробити олівцем на стіні розмітки (верхні точки, бічні і нижні)

Спочатку нанесіть малюнок за допомогою трафарету на непотрібний шматок шпалер (ви не тільки потренуєтеся, але і підберете відповідний відтінок фарби)

Трафарет до стіни краще прикріпити за допомогою спеціального клею, а не скотча>

Якщо ви працюєте з балончиком, то розпорошувати фарбу на відстані не менше ніж 30 см, інакше можуть утворитися патьоки

Якщо ви працюєте з губкою, не забувайте вичавлювати її, щоб позбутися від надлишків фарби

При роботі з пензлем наносите фарбу на поверхню рухами зверху вниз

При роботі з кутами і вузьким трафаретом не використовуйте валик, він не фарбує важкодоступні місця.

Нанесення малюнка: інструкція

Пам'ятайте про те, що для роботи з трафаретом підходить тільки акрилова фарба, яка, на відміну від звичайної емалі, швидко сохне і не залишає розлучень. Новачкам краще спробувати створити мотив з одного або двох кольорів. Потім можна буде перейти до багатобарвним малюнках

Встановіть підготовлений трафарет на вибране місце, а потім, притискаючи його рукою до стіни, щільною пензлем плавними рухами зверху вниз нанесіть фарбу в прорізи трафарету. Якщо малюнок складається з двох і більше кольорів, спочатку закінчите з деталями одного кольору, і тільки потім починайте працювати з іншим. Трафарет краще не рухати до тих пір, поки фарба не висохне. Це допоможе зберегти точність малюнка і виключити можливість утворення патьоків.

Якщо ви хочете намалювати на стіні кілька повторюваних мотивів, то спочатку відзначте олівцем їх розташування. Можна також вирізати з картону квадрат і використовувати його для вимірювання відстані між малюнками. Разметив таки чином всю стіну, ви точно визначите розташування елементів композиції.

Рассказать о статье