Нічна сорочка в житті сучасної жінки

Апрель 25, 2020
Как выбрать трубы для

Сьогодні важко уявити собі жінку, яка не мала б поняття про те, що таке нічна сорочка, або хоча б раз в житті нею не користувалася. Нічна сорочка в житті сучасної жінки грає важливу роль.

Здесь большой выбор ночных рубашков  на сайте высокое качество и низкая цена.

Перш за все це одяг, в якій ми проводимо чималу частину нашого життя, відпочиваємо в ній, тому вона повинна бути і комфортною і красивою. Звичайно ж, про смаки не сперечаються - кому-то подобається цей предмет гардероба, і він активно ним користується, хтось категорично його не сприймає, замінюючи альтернативними. Однак як би там не було, значимість і популярність нічний сорочки для жінки залишається високою. Чи так це було завжди?

Якщо зануритися в історію походження нічний сорочки, то ми отримаємо кілька цікавих фактів. По - перше, її прообраз, який відноситься до стародавніх часів, неможливо назвати суто нічним одягом, тому що наші предки використовували її, з практичних міркувань, так само як днем, так і вночі. Мало такий виріб досить простий фасон - було вільним, довгим, як правило, без рукавів. На Русі подібний предмет одягу називався сорочкою, яку шили переважно з льону. Вона мала вільний крій і довгий рукав.

По - друге, в середні століття нічна сорочка вважалася привілеєм лише багатих станів, так як мала високу вартість, але при цьому залишалася простий за своєю формою.

По - третє, незвичайним є те, що в ХІХ столітті нічний сорочкою активно користувалися не тільки жінки, а й чоловіки, в зв'язку з чим цей предмет одягу не можна називати суто жіночим. З плином часу, і з появою нічний піжами, він поступово зник з чоловічого, але твердо укорінився в жіночому гардеробі і тому став ставитися до жіночому одязі. Не важко здогадатися, що нічна сорочка заможної людини виглядала інакше, ніж нічна сорочка простолюдина.

Можна довго розмірковувати про те, скільки ролей грає нічна сорочка в житті сучасної жінки, і яка з них ведуча. Але, незаперечним буде залишатися той факт, що правильно і зі смаком підібраний, вона допомагає жінці почувати себе жіночною, неповторною, модною і сексуальною.

Рассказать о статье